Lediga jobb i City!


Här nedan har vi sammanställt några av våra medlemsföretag
som söker personal. Mejla ditt intresse direkt till företaget!

Cortado Coffee shop

Cortado Coffee Shop

Vi söker en servicestjärna till vårt team. Tjänsten är på 75%
Kontaktperson: Niklas Luthin
Mejla ditt intresse till: jobb@cortadocoffee.se 

Cortado Coffee shop

Grand Hotel Halmstad

Vi söker städpersonal
Kontaktperson: Iren Finnesand
Mejla ditt intresse till: husfru@grandhotel.nu

Cortado Coffee shop

Halmstad Plaza

Vi söker bartenders
Kontaktperson: Anders Persson

Mejla ditt intresse till: anders.persson@profilhotels.se

 

Cortado Coffee shop

La Cocaracha

Vi söker serveringspersonal
Kontaktperson: Pia Svärd

Mejla ditt intresse till: pmikicsvard@gmail.com

Cortado Coffee shop

Harrys

Vi söker kock och serveringspersonal
Kontaktperson: Anna Hultberg
Mejla ditt intresse till: halmstad@harrys.se

Olearys

Hummër Grill & Bar

Vi söker erfarna kockar och serveringspersonal
Kontaktpersoner: Julia Tesinic (restaurangchef) och Peter Havmark (kökschef)
Mejla ditt intresse till: julia@mwmevents.se

Olearys

Mårtenssons Ur & Guld

Vi söker extrapersonal till vår butik både för vardagar och helg.
Kontaktperson: Cecilia Nilsson
Mejla ditt intresse till: cissi@martenssons.se 

Olearys

O´Learys

Vi söker eventansvarig 
Kontaktperson: Sam Lam
Ansök här: https://career.olearyssportsbar.com/jobs/1310192-eventansvarig

Vi söker garderobiär & entrévärd till vår nattklubb
Kontaktperson: Sam Lam
Ansök här: https://career.olearyssportsbar.com/jobs/1310252-entrevard-garderobiar

Olearys

Pio Matsal & Bar

Vi söker köksmästare, souschef, kock och serveringspersonal
Kontaktperson: Markus Granelund
Mejla ditt intresse till: markus@pio.se

Olearys

Skomodellen

Vi söker extrapersonal på vardagar
Kontaktperson: Peter Oscarsson
Mejla ditt CV och personliga brev till: peter@skomodellen.se

Olearys

Sportringen

Vi söker extrapersonal för eftermiddagar och helger.
Kontaktperson: Sofia Torstensson
Mejla ditt CV och personliga brev till: bchalmstad@sportringen.se

Olearys

The Bulls

Vi söker serveringspersonal och bartenders
Kontaktperson: Anna Lönnroos
Mejla ditt intresse till: anna.lonnroos@thebulls.se